YAKLAŞAN MAÇLAR
SAAT KARŞILAŞMA ORANLAR
Challenge > Fransa, Eleme
23.01 17:50 Zopp, Jurgen - Sidorenko, Alexandre
Challenge > Fransa, Eleme
1 1.56 2 2.23 +11
1 1.56 2 2.23
Uluslararası > Challenger Series 2017, Week 4 Session 1
23.01 18:00 Rakov, Valerij - Figel, Jakub
Uluslararası > Challenger Series 2017, Week 4 Session 1
0 0 0 0 0 0 +2
0 0 0 0 0 0
23.01 18:40 Kriston, Daniel - Placek, Frantisek
Uluslararası > Challenger Series 2017, Week 4 Session 1
0 0 0 0 0 0 +2
0 0 0 0 0 0
23.01 19:20 Kleprlik, Jakub - Shetty, Sanil
Uluslararası > Challenger Series 2017, Week 4 Session 1
0 0 0 0 0 0 +2
0 0 0 0 0 0
23.01 20:00 Figel, Jakub - Kosowski, Jakub
Uluslararası > Challenger Series 2017, Week 4 Session 1
0 0 0 0 0 0 +2
0 0 0 0 0 0
23.01 20:40 Rakov, Valerij - Placek, Frantisek
Uluslararası > Challenger Series 2017, Week 4 Session 1
0 0 0 0 0 0 +2
0 0 0 0 0 0
23.01 21:20 Blaszczyk, Lucjan - Kriston, Daniel
Uluslararası > Challenger Series 2017, Week 4 Session 1
0 0 0 0 0 0 +2
0 0 0 0 0 0
23.01 22:00 Shetty, Sanil - Kosowski, Jakub
Uluslararası > Challenger Series 2017, Week 4 Session 1
0 0 0 0 0 0 +2
0 0 0 0 0 0
23.01 22:40 Blaszczyk, Lucjan - Rakov, Valerij
Uluslararası > Challenger Series 2017, Week 4 Session 1
0 0 0 0 0 0 +2
0 0 0 0 0 0
23.01 23:20 Figel, Jakub - Placek, Frantisek
Uluslararası > Challenger Series 2017, Week 4 Session 1
0 0 0 0 0 0 +2
0 0 0 0 0 0
24.01 00:00 Kleprlik, Jakub - Kriston, Daniel
Uluslararası > Challenger Series 2017, Week 4 Session 1
0 0 0 0 0 0 +2
0 0 0 0 0 0
Rusya > KHL
23.01 18:00 Lada Togliatti - Metallurg Novokuznetsk
Rusya > KHL
1 1.43 X 4.58 2 4.74 +52
1 1.43 X 4.58 2 4.74
23.01 19:00 Neftekhimik Niznekamsk - Sibir Novosibirsk
Rusya > KHL
1 2.13 X 3.59 2 2.62 +52
1 2.13 X 3.59 2 2.62
23.01 19:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Severstal Cherepovec
Rusya > KHL
1 1.54 X 4.09 2 4.20 +52
1 1.54 X 4.09 2 4.20
23.01 19:00 Lokomotiv Yaroslavl - Metallurg Magnitogorsk
Rusya > KHL
1 2.03 X 3.66 2 2.74 +52
1 2.03 X 3.66 2 2.74
23.01 19:30 HC Dynamo Moscow - Traktor Chelyabinsk
Rusya > KHL
1 1.69 X 3.63 2 3.82 +52
1 1.69 X 3.63 2 3.82
23.01 19:30 HC Sochi - SKA ST Petersburg
Rusya > KHL
1 4.41 X 4.74 2 1.44 +52
1 4.41 X 4.74 2 1.44
23.01 19:30 Vityaz Podolsk - Salavat Yulaev Ufa
Rusya > KHL
1 2.35 X 3.90 2 2.23 +52
1 2.35 X 3.90 2 2.23
23.01 19:30 Spartak Moskova - CSKA Moskova
Rusya > KHL
1 4.84 X 4.40 2 1.44 +52
1 4.84 X 4.40 2 1.44
ITF Erkekler > USA F5, Singles Qualifying
23.01 18:00 Auger Aliassime, Felix - Rajski, Maciej
ITF Erkekler > USA F5, Singles Qualifying
1 1.36 2 2.98 +2
1 1.36 2 2.98
23.01 18:00 Varillas, Juan Pablo - Dellien, Hugo
ITF Erkekler > USA F5, Singles Qualifying
1 2.20 2 1.63 +2
1 2.20 2 1.63
23.01 18:00 PLA Malfeito, Jaume - Jotovski, Tomislav
ITF Erkekler > USA F5, Singles Qualifying
1 1.31 2 3.25 +2
1 1.31 2 3.25
23.01 18:00 Vasilyev, Ilya - Lin, Winston
ITF Erkekler > USA F5, Singles Qualifying
1 1.87 2 1.86 +2
1 1.87 2 1.86
23.01 18:00 Chappell, Nick - Callahan, Hunter
ITF Erkekler > USA F5, Singles Qualifying
1 1.75 2 2.00 +2
1 1.75 2 2.00
23.01 18:00 Mcnally, John - De Paula, Fabiano
ITF Erkekler > USA F5, Singles Qualifying
1 1.96 2 1.79 +2
1 1.96 2 1.79
23.01 18:00 Korda, Sebastian - Olivieri, Genaro Alberto
ITF Erkekler > USA F5, Singles Qualifying
1 2.66 2 1.44 +2
1 2.66 2 1.44
23.01 18:00 Kohen, Alan - Blanch, Ulises
ITF Erkekler > USA F5, Singles Qualifying
1 3.08 2 1.34 +2
1 3.08 2 1.34
Rusya > MHL
23.01 18:30 MHK Dinamo ST Petersburg - HK Mvd
Rusya > MHL
1 1.53 X 4.59 2 3.89 +44
1 1.53 X 4.59 2 3.89
23.01 19:00 MHK Krylia Sovetov - Almaz Cherepovets
Rusya > MHL
1 4.22 X 4.44 2 1.50 +44
1 4.22 X 4.44 2 1.50
23.01 19:30 Mytishchinskie Atlanty - Chaika Nizhny Novgorod
Rusya > MHL
1 4.22 X 4.68 2 1.47 +44
1 4.22 X 4.68 2 1.47
23.01 19:30 HK Riga - Ska-1946 ST Petersburg
Rusya > MHL
1 5.76 X 5.54 2 1.29 +44
1 5.76 X 5.54 2 1.29
Türkiye > PTT 1. Lig
23.01 18:30 Adana Demirspor - Samsunspor
Türkiye > PTT 1. Lig
1 2.20 X 3.18 2 3.21 +92
1 2.20 X 3.18 2 3.21
BAE > Arap Gulf Ligi
23.01 18:30 Al Ain - Al Jazeera
BAE > Arap Gulf Ligi
1 1.97 X 3.53 2 3.14 +89
1 1.97 X 3.53 2 3.14
ITF Erkekler > France F3, Singles
23.01 19:00 Haenle, Pirmin - Geens, Clement
ITF Erkekler > France F3, Singles
1 5.32 2 1.13 +2
1 5.32 2 1.13
Portekiz > 2.lig
23.01 19:00 Sporting Lisbon B - Espinho
Portekiz > 2.lig
1 2.76 X 3.10 2 2.53 +89
1 2.76 X 3.10 2 2.53
23.01 21:00 SL Benfica B - Varzim
Portekiz > 2.lig
1 2.17 X 3.27 2 3.20 +89
1 2.17 X 3.27 2 3.20
ITF Erkekler > France F3, Doubles
23.01 19:00 Bois M / Lescure M - Guez D / Inzerillo J
ITF Erkekler > France F3, Doubles
1 2.03 2 1.73 +2
1 2.03 2 1.73
23.01 20:00 Beauge M / Salle F - Grenier H / Rousset E
ITF Erkekler > France F3, Doubles
1 5.60 2 1.12 +2
1 5.60 2 1.12
23.01 20:30 Botti K / Voljacques H - Podzus J / Podzus M
ITF Erkekler > France F3, Doubles
1 2.08 2 1.70 +2
1 2.08 2 1.70
Çek Cumhuriyeti > 1. Lig
23.01 19:30 HC Benatky Nad Jizerou - HC Most
Çek Cumhuriyeti > 1. Lig
1 1.44 X 4.73 2 4.44 +44
1 1.44 X 4.73 2 4.44
23.01 19:30 HC Motor Ceske Budejovice - SK Kadan
Çek Cumhuriyeti > 1. Lig
1 1.28 X 5.74 2 5.77 +44
1 1.28 X 5.74 2 5.77
23.01 20:00 HC Zubr Prerov - HC Slovan Usti Nad Labem
Çek Cumhuriyeti > 1. Lig
1 2.01 X 4.12 2 2.57 +44
1 2.01 X 4.12 2 2.57
23.01 20:00 HK Jestrabi Prostejov - HC Frydek Mistek
Çek Cumhuriyeti > 1. Lig
1 1.86 X 4.30 2 2.78 +44
1 1.86 X 4.30 2 2.78
23.01 20:00 Rytiri Kladno - HC Dukla Jihlava
Çek Cumhuriyeti > 1. Lig
1 1.96 X 4.10 2 2.67 +44
1 1.96 X 4.10 2 2.67
23.01 20:00 HC AZ Havirov 2010 - SK Horacka Slavia Trebic
Çek Cumhuriyeti > 1. Lig
1 2.20 X 3.97 2 2.37 +44
1 2.20 X 3.97 2 2.37
23.01 20:00 HC Stadion Litomerice - HC Slavia Prague
Çek Cumhuriyeti > 1. Lig
1 2.15 X 3.97 2 2.42 +44
1 2.15 X 3.97 2 2.42
Slovakya > 1. Lig
23.01 19:30 MHC Martin B - HK 36 Skalica
Slovakya > 1. Lig
1 8.61 X 9.36 2 1.10 +2
1 8.61 X 9.36 2 1.10
Türkiye > Süper Lig
23.01 20:00 Alanyaspor - Beşiktaş JK
Türkiye > Süper Lig
1 6.92 X 4.68 2 1.43 +95
1 6.92 X 4.68 2 1.43
İsrail > Ulusal Lig
23.01 20:00 Hapoel Bney Lod - Maccabi Herzelia
İsrail > Ulusal Lig
1 2.24 X 3.04 2 3.00 +84
1 2.24 X 3.04 2 3.00
23.01 20:00 Hapoel Afula - Hapoel Petah Tikva
İsrail > Ulusal Lig
1 2.29 X 3.22 2 2.75 +84
1 2.29 X 3.22 2 2.75
23.01 20:00 Hapoel Katamon - Maccabi Shaaraim
İsrail > Ulusal Lig
1 2.23 X 3.14 2 2.92 +84
1 2.23 X 3.14 2 2.92
Polonya > Liga Siatkowki
23.01 20:00 GKS Katowice - Bbts Bielsko-Biala
Polonya > Liga Siatkowki
1 1.33 2 2.97 +16
1 1.33 2 2.97
Uluslararası > Dünya Şampiyonası, Sıralama Maçı 17-20
23.01 20:00 Tunus - Suudi Arabistan
Uluslararası > Dünya Şampiyonası, Sıralama Maçı 17-20
1 1.19 X 11.92 2 6.07 +23
1 1.19 X 11.92 2 6.07
23.01 22:00 Polonya - Arjantin
Uluslararası > Dünya Şampiyonası, Sıralama Maçı 17-20
1 1.58 X 8.61 2 2.92 +26
1 1.58 X 8.61 2 2.92
Uluslararası > MOL Liga
23.01 20:00 Debreceni HK - HSC Csikszereda
Uluslararası > MOL Liga
1 1.20 X 7.06 2 6.50 +16
1 1.20 X 7.06 2 6.50
23.01 20:00 HK Beograd - Dunaujvarosi Acelbikak
Uluslararası > MOL Liga
1 3.83 X 4.63 2 1.53 +16
1 3.83 X 4.63 2 1.53
23.01 20:30 Dvtk Jegesmedvek - Dunarea Galati
Uluslararası > MOL Liga
1 1.03 X 12.72 2 12.42 +14
1 1.03 X 12.72 2 12.42
Kıbrıs Rum Kesimi > 1. Lig
23.01 20:00 Ethnikos - Doxa Katokopias
Kıbrıs Rum Kesimi > 1. Lig
1 2.23 X 3.23 2 2.92 +89
1 2.23 X 3.23 2 2.92
Hırvatistan > A1 Ligi, Erkekler
23.01 20:15 Hermes Analitica Zagreb - KK Cibona Zagreb
Hırvatistan > A1 Ligi, Erkekler
1 8.10 2 1.05 +49
1 8.10 2 1.05
İsrail > Süper Lig
23.01 20:20 Galil Gilboa - Maccabi Bazan Haifa
İsrail > Süper Lig
1 2.15 2 1.63 +50
1 2.15 2 1.63
23.01 20:25 Maccabi Ashdod - Hapoel Unet Holon
İsrail > Süper Lig
1 2.16 2 1.62 +50
1 2.16 2 1.62
Hollanda > B grubu
23.01 20:30 Fortuna Sittard - Jong Rkc
Hollanda > B grubu
1 1.71 X 4.42 2 3.70 +36
1 1.71 X 4.42 2 3.70
Uluslararası > Baltık Basketbol Ligi, Grup A
23.01 20:30 Liepajas Lauvas - Barsy
Uluslararası > Baltık Basketbol Ligi, Grup A
1 1.04 2 8.21 +50
1 1.04 2 8.21
Yunanistan > Süper Lig
23.01 20:30 Giannina - FC PAOK
Yunanistan > Süper Lig
1 6.07 X 3.50 2 1.54 +91
1 6.07 X 3.50 2 1.54
İsveç > Allsvenskan Hockey Ligi
23.01 21:00 Bofors IK Karlskoga - Vasterviks IK
İsveç > Allsvenskan Hockey Ligi
1 1.75 X 4.09 2 3.17 +52
1 1.75 X 4.09 2 3.17
23.01 21:00 Tingsryds Aif - IK Oskarshamn
İsveç > Allsvenskan Hockey Ligi
1 1.90 X 3.91 2 2.87 +52
1 1.90 X 3.91 2 2.87
23.01 21:00 Modo Hockey - Timra IK
İsveç > Allsvenskan Hockey Ligi
1 2.09 X 3.86 2 2.54 +52
1 2.09 X 3.86 2 2.54
İsveç > Allsvenskan Güney
23.01 21:00 IFK Motala Bandy - Katrineholm Bandy
İsveç > Allsvenskan Güney
0 0 0 0 0 0 +4
0 0 0 0 0 0
Avusturya > ABL
23.01 21:30 BSC Raiffeisen Furstenfeld Panthers - Ubsc Raiffeisen Graz
Avusturya > ABL
1 1.20 2 4.02 +50
1 1.20 2 4.02
Belçika > Beloften Pro Ligi,A Grubu
23.01 21:30 Jeugd Krc Genk - Jeugd Club Brugge
Belçika > Beloften Pro Ligi,A Grubu
1 2.19 X 3.80 2 2.70 +36
1 2.19 X 3.80 2 2.70
23.01 21:30 Jeugd St. Truidense VV - Jeugd KV Kortrijk
Belçika > Beloften Pro Ligi,A Grubu
1 1.95 X 4.13 2 2.99 +36
1 1.95 X 4.13 2 2.99
23.01 21:30 Jeugd Kaa Gent - Jeugd Standard Liege
Belçika > Beloften Pro Ligi,A Grubu
1 1.66 X 4.26 2 3.93 +36
1 1.66 X 4.26 2 3.93
23.01 21:30 Jeugd Rsc Anderlecht - Jeugd Sporting Lokeren
Belçika > Beloften Pro Ligi,A Grubu
1 1.54 X 4.28 2 4.87 +36
1 1.54 X 4.28 2 4.87
Belçika > Beloften Pro Ligi,B Grubu
23.01 21:30 Jeugd SV Zulte Waregem - Jeugd Yellow Red KV Mechelen
Belçika > Beloften Pro Ligi,B Grubu
1 2.39 X 3.82 2 2.44 +36
1 2.39 X 3.82 2 2.44
23.01 22:00 Jeugd Kvc Westerlo - Jeugd R.mouscron-Peruwelz
Belçika > Beloften Pro Ligi,B Grubu
1 2.87 X 3.86 2 2.07 +36
1 2.87 X 3.86 2 2.07
Challenge > ABD, Eleme
23.01 22:00 LI, Zhe - Erro, Juan
Challenge > ABD, Eleme
1 1.01 2 9.56 +7
1 1.01 2 9.56
23.01 22:00 Nguyen, Daniel - Bambridge, Luke
Challenge > ABD, Eleme
1 1.28 2 3.23 +11
1 1.28 2 3.23
23.01 22:00 Salisbury, Joe - Uchida, Kaichi
Challenge > ABD, Eleme
1 2.32 2 1.52 +11
1 2.32 2 1.52
23.01 22:00 Gonzales, Ruben - Takeuchi, Kento
Challenge > ABD, Eleme
1 2.23 2 1.56 +11
1 2.23 2 1.56
23.01 23:00 Quiroz, Roberto - Withrow, Jackson
Challenge > ABD, Eleme
1 1.04 2 7.55 +11
1 1.04 2 7.55
23.01 23:00 Gong, Mao Xin - Bellier, Antoine
Challenge > ABD, Eleme
1 2.33 2 1.51 +11
1 2.33 2 1.51
23.01 23:00 Renard, Lucas - Statham, Jose
Challenge > ABD, Eleme
1 6.75 2 1.06 +11
1 6.75 2 1.06
İspanya > LEB Oro
23.01 22:00 Penas Huesca - Forca Lleida CE
İspanya > LEB Oro
1 1.96 2 1.75 +50
1 1.96 2 1.75
Hollanda > Eerste Divisie
23.01 22:00 Genç Ajax Amsterdam - Almere City FC
Hollanda > Eerste Divisie
1 1.63 X 4.48 2 4.51 +89
1 1.63 X 4.48 2 4.51
Uluslararası > Afrika Uluslar Kupası B Grubu
23.01 22:00 Zimbabve - Tunus
Uluslararası > Afrika Uluslar Kupası B Grubu
1 5.53 X 3.66 2 1.60 +93
1 5.53 X 3.66 2 1.60
23.01 22:00 Senegal - Cezayir
Uluslararası > Afrika Uluslar Kupası B Grubu
1 3.21 X 3.18 2 2.20 +94
1 3.21 X 3.18 2 2.20
Çek Cumhuriyeti > NBL
23.01 22:15 Mmcite Brno - BK Nova Hut Ostrava
Çek Cumhuriyeti > NBL
1 1.61 2 2.17 +50
1 1.61 2 2.17
Uluslar arası > Dünya Kapalı Bowls Şampiyonası
23.01 22:30 Marshall, Alex - Chisholm, Robert
Uluslar arası > Dünya Kapalı Bowls Şampiyonası
0 0 0 0 0 0 +10
0 0 0 0 0 0
Fransa > Pro A
23.01 22:30 Strasbourg IG - Champagne Chalons Reims Basket
Fransa > Pro A
1 1.10 2 5.83 +50
1 1.10 2 5.83
İtalya > Seri B
23.01 22:30 Perugia - Cesena
İtalya > Seri B
1 2.18 X 2.99 2 3.48 +94
1 2.18 X 2.99 2 3.48
Uluslararası Kulüpler > Kulüpler Arası Hazırlık Maçları
23.01 22:30 Shamrock Rovers - College Dublin
Uluslararası Kulüpler > Kulüpler Arası Hazırlık Maçları
1 1.28 X 5.39 2 8.12 +83
1 1.28 X 5.39 2 8.12
Fransa > Ligue 2
23.01 22:45 Brest - Red Star FC
Fransa > Ligue 2
1 1.55 X 3.64 2 5.94 +92
1 1.55 X 3.64 2 5.94
İtalya > Lega Pro, Girone C
23.01 22:45 Unicusano Fondi - Catania Calcio
İtalya > Lega Pro, Girone C
1 2.51 X 3.03 2 2.84 +88
1 2.51 X 3.03 2 2.84
İngiltere Amatör > Konferans Güney
23.01 22:45 Hungerford Town - Whitehawk
İngiltere Amatör > Konferans Güney
1 1.86 X 3.63 2 3.61 +84
1 1.86 X 3.63 2 3.61
Portekiz > Premier Lig
23.01 23:00 Chaves - Nacional de Madeira
Portekiz > Premier Lig
1 2.00 X 3.23 2 3.98 +95
1 2.00 X 3.23 2 3.98
Brezilya > NBB
24.01 00:30 Macae Basquete - Franca SP
Brezilya > NBB
1 2.00 2 1.73 +50
1 2.00 2 1.73
Uluslararası Kulüpler > Copa Libertadores, Elemeler
24.01 01:00 Universitario de Sucre - Montevideo Wanderers
Uluslararası Kulüpler > Copa Libertadores, Elemeler
1 2.21 X 3.09 2 3.28 +89
1 2.21 X 3.09 2 3.28
24.01 01:15 Deportivo Capiata - Tachira
Uluslararası Kulüpler > Copa Libertadores, Elemeler
1 1.76 X 3.30 2 4.75 +89
1 1.76 X 3.30 2 4.75
Uluslararası Genç > U20 Güney Amerika Şampiyonası, B Grubu
24.01 01:00 Peru - Venezuela
Uluslararası Genç > U20 Güney Amerika Şampiyonası, B Grubu
1 3.86 X 3.25 2 1.88 +89
1 3.86 X 3.25 2 1.88
Arjantin > LNB
24.01 02:00 Obras Sanitarias - Deportivo Libertad
Arjantin > LNB
1 1.33 2 3.04 +43
1 1.33 2 3.04
MAÇ DETAYI
BAHİS KUPONUM 0
TEKLİ KUPON
KOMBİNE KUPON
BAHİS TUTARI:
TOPLAM ORAN:
0.00
MAKSİMUM KAZANÇ:
0.00 TRY
Lütfen giriş yapınız